Prázdninový set CESTA / JOURNEY je sestaven ze tří sešitků v jednom obalu. Notýsky můžete použít jako zápisník, skicák a album.

Knižní komplet sešitů je sestaven nikoliv z jednotlivých listů nebo dvoulistů, ale ze čtyřlistů (!), které jsou někdy spojeny šitím do bloku, někdy sestaveny do složek a prošity ve hřbetě barevnou nití.

Plošná hmotnost voluminézního papíru, z kterého jsou komplety zhotoveny, činí pouhých 55 g/m2. Složení do více vrstev však dává listu patřičnou tloušťku. Někdy můžete naopak skládání papíru využít a do takto vzniklých kapes ukládat upomínky - vstupenky, jízdenky. nebo fotky. Pokud budete potřebovat k zápisu více místa, nožíkem lze rozřezat čtyřlisty na dvoulisty. Transparentnost papíru může být také zajímavým přínosem při výtvarném zpracování zážitků z cest.

Komplet CESTA / JOURNEY je vybaven obalem z filtračního papíru, který dobře pohlcuje kapky deště i mastné skvrny od guláše. Na štítek si zapište identifikační údaje vašeho výletu.

Zhotovení kompletu je poměrně pracné, proto byl prozatím vyroben pouze v pěti kusech. Ty jsou rozebrány. Případné další objednávky přijímáme na adrese pritelik@seznam.cz.

 

©